NADESZŁA PORA WAKACYJNEGO WYPOCZYNKU | Szkoła Podstawowa nr 5 w Chrzanowie

NADESZŁA PORA WAKACYJNEGO WYPOCZYNKU

Z życia szkoły Zostaw komentarz

Zakończenie roku szkolnego to bardzo ważny moment w życiu uczniowskim. Zaledwie kilka kroków do długo wyczekiwanego odpoczynku od zadań, lekcji i innych szkolnych obowiązków. To czas podsumowania całorocznej pracy. Różnie spisaliśmy się w tym roku szkolnym, jedni lepiej, inni gorzej. Podczas uroczystego zakończenia roku szklonego prowadzonego przez nową Przewodniczącą Szkoły Dominikę Szwancyber  poznaliśmy tych, którzy w tym roku osiągnęli najwyższe wyniki w nauce. Pani dyrektor Monika Doległo wręczyła im zasłużone nagrody ufundowane przez Radę Rodziców.  Wśród najlepszych znaleźli się uczniowie klas I-III:

Klasa IKatarzyna Marewicz, Ksawery Wasilewski, Ewa Niemczyk, Bartosz Hapijczuk, Milena Warchoł

Klasa IIPatryk Kuliś, Kinga Korzeniowska, Dawid Mitura

Klasa IIIKrzysztof Kolasiński, Barbara Pałucha, Natalia Szyndler –Salgueiro, Lilianna Jastrzębska, Anna Palka, Milena Lechowska, Paweł Wyrębak, Kacper Dulowski, Piotr Farasiewicz

Uczniowie klas IV-VII ze średnią ocen minimum 4,75 i z zachowaniem wzorowym lub  bardzo dobrym:

Klasa IV

Liwia Białogrzywy, Grzegorz Kotrys, Aleksandra Maśko, Martyna Niemczyk, Aniela Pawletta

Klasa V

Mateusz Gawin, Krzysztof Tarko, Mateusz Smolik,Roksana Korovchenko, Kacper Bernady

Klasa VI

 Nina Maślanka, Paulina Noworyta

Klasa VII  

Agata Lechowska, Jagoda Mąsior, Dominika Szwancyber, Filip Zelek

 

Gorące gratulacje należą się wszystkim uczniom, którzy bardzo starali się, systematycznie pracowali, ambitnie wypełniali podjęte zobowiązania i dążyli do własnego rozwoju. Na szczególną pochwałę zasługują osoby, którym za wybitne osiągnięcia w nauce przyznano oznaki Prymusa Roku: Liwia Białogrzywy, Grzegorz Kotrys, Aleksandra Maśko, Mateusz Gawin, Krzysztof Tarko, Paulina Noworyta, Jagoda Mąsior i Dominika Szwancyber.

Tradycyjnie nadano tytuł CZYTELNIKA ROKU, którym została Oliwia Baran.

Uczniowie podziękowali miłym słowem, tańcem i śpiewem nauczycielom oraz wszystkim pracownikom szkoły za naukę i opiekę. Dzięki wspólnym wysiłkom czuliśmy się w szkole bezpiecznie jak w domu.

ŻYCZYMY WSZYSTKIM UDANEGO WAKACYJNEGO WYPOCZYNKU!!!

Zostaw komentarz


Silnik: Wordpress - Theme autorstwa N.Design Studio. Spolszczenie: Adam Klimowski.
RSS wpisów RSS komentarzy Zaloguj się