W ZACZAROWANYM ŚWIECIE POLSKICH LEGEND I PODAŃ | Szkoła Podstawowa nr 5 w Chrzanowie

W ZACZAROWANYM ŚWIECIE POLSKICH LEGEND I PODAŃ

sukcesy Zostaw komentarz

W dniu 20.06.2018 r. reprezentanci naszej szkoły wyruszyli do Szkoły Podstawowej nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi w Chrzanowie na  Gminny Konkurs pod nazwą „I świętojańskie bajanie, czyli chrzanowska bajecznica”. Byli to uczniowie:

Białogrzywy Liwia kl.4

Kawka Nikodem     kl.5

Chlebda Karolina    kl.6

W bardzo przyjemnej atmosferze wszyscy uczestnicy konkursu wprowadzili słuchaczy w atmosferę tajemniczości, w odległy zaczarowany świat z dawnych lat. Wspólne śpiewanie harcerskich piosenek, niezapomniany smak i zapach kiełbasek przy ognisku sprawiły, że był to niezwykle nastrojowy i urokliwy wieczór. A nasi uczniowie wykazali się prawdziwymi umiejętnościami oratorskimi, czego dowodzi m.in. wyróżnienie dla Nikodema Kawki. GRATULACJE!!!

 

Zostaw komentarz


Silnik: Wordpress - Theme autorstwa N.Design Studio. Spolszczenie: Adam Klimowski.
RSS wpisów RSS komentarzy Zaloguj się