Uroczyste otwarcie wielofunkcyjnego boiska oraz siłowni zewnętrznej | Szkoła Podstawowa nr 5 w Chrzanowie

Uroczyste otwarcie wielofunkcyjnego boiska oraz siłowni zewnętrznej

Z życia szkoły Zostaw komentarz

19 czerwca 2018 r. w naszej szkole odbyło się wyjątkowe święto. Oficjalne otwarcie wielofunkcyjnego boiska oraz siłowni zewnętrznej stało się okazją do rodzinnego świętowania. Swoją obecnością zaszczycili nas przedstawiciele lokalnych władz, a wśród nich przedstawiciele Wydziału Edukacji i Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, rodzice i przyjaciele szkoły. Uroczystość rozpoczęło przemówienie Pani Dyrektor Moniki Doległo, przyrzeczenie wiernego wypełniania zasad dobrej rywalizacji złożone przed przedstawicieli uczniów oraz uroczyste przecięcie wstęgi. Następnie wszyscy goście zostali zaproszeni do zobaczenia krótkiego programu artystycznego przygotowanego przez uczniów naszej szkoły, który w niezwykle humorystyczny sposób przypomniał o tym, że „Sport to zdrowie”. Po części oficjalnej rozpoczął się Piknik Rodzinny. Dzieci i rodzice zostali zaangażowani w zabawy z wodzirejem oraz do udziału w rozgrywkach sportowych. Wspólne zabawa połączona z grillowaniem. spodobała się wszystkim tak bardzo, że zapomnieliśmy o mundialu J Pokazaliśmy, że wspólne działanie przynosi piękne efekty i dlatego takie spotkania na stałe wpisujemy do naszego kalendarza imprez szkolnych. Zatem: do zobaczenia!

Zostaw komentarz


Silnik: Wordpress - Theme autorstwa N.Design Studio. Spolszczenie: Adam Klimowski.
RSS wpisów RSS komentarzy Zaloguj się