Sadowa Góra w Jaworznie – park Geosfera | Szkoła Podstawowa nr 5 w Chrzanowie

Sadowa Góra w Jaworznie – park Geosfera

Z życia szkoły Zostaw komentarz

18.06.2018r. nasi uczniowie wybrali się na wycieczkę po terenie dawnego kamieniołomu Sadowa Góra w Jaworznie – parku nazwanego: Geosfera. Wyprawa miała charakter  rekreacyjny.  Podziwialiśmy piękno otaczającej nas przyrody, można było się zrelaksować na leżakach, a niektórzy próbowali nawet upolować dinozaura. Innym udało się odkryć zakopany w piasku szkielet drapieżnego prajaszczura. Następnie na uczestników wycieczki czekała zabawa w parku trampolin, gdzie można było sprawdzić swoją kondycję sportową.  Po profesjonalnej rozgrzewce pod okiem instruktora, uczestnicy wycieczki korzystali z szeregu atrakcji, m.in. ścieżek akrobatycznych,  trampolin sportowych oraz basenów wypełnionych gąbkami. Była to wspaniała zabawa, ale również wyczerpująca gimnastyka.

Justyna Pawletta

Zostaw komentarz


Silnik: Wordpress - Theme autorstwa N.Design Studio. Spolszczenie: Adam Klimowski.
RSS wpisów RSS komentarzy Zaloguj się