V Powiatowa Olimpiada Pszczelarska | Szkoła Podstawowa nr 5 w Chrzanowie

V Powiatowa Olimpiada Pszczelarska

sukcesy Zostaw komentarz

W dniu 15-06-2018 roku w Chrzanowie na Sali MOKSiR  „Stara Kotłownia”   podczas uroczystej Gali z udziałem przedstawicieli samorządów powiatu chrzanowskiego, pszczelarzy, dyrekcji szkół, przedszkoli, grona pedagogicznego, oraz uczestników olimpiady, odbyła się uroczysta gala podsumowująca wydarzenie „Chrzanolandia zaprasza na … V Powiatową Olimpiadę Pszczelarską”

Uczennice z klasy siódmej w składzie Alicja Gumkowska,  Jagoda Mąsior,  Dominika Szwancyber  w teście pisemnym i odpowiedzi ustnej wywalczyły dla naszej szkoły

III miejsce.

GRATULUJEMY :)!

 

 

Zostaw komentarz


Silnik: Wordpress - Theme autorstwa N.Design Studio. Spolszczenie: Adam Klimowski.
RSS wpisów RSS komentarzy Zaloguj się