XVI Gminny Przegląd Twórczości Profilaktyki Uzależnień | Szkoła Podstawowa nr 5 w Chrzanowie

XVI Gminny Przegląd Twórczości Profilaktyki Uzależnień

sukcesy Zostaw komentarz

22 listopada 2017 roku, odbył się XVI Gminny Przegląd Twórczości Profilaktyki Uzależnień, zorganizowany przez Zespół Szkół Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Chrzanowie oraz Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Chrzanowie: „Razem tworzymy trzeźwą przyszłość – jesteśmy wolni od nałogów”. Przegląd był adresowany do uczniów szkół podstawowych, oddziałów gimnazjalnych oraz przedszkolaków.
Uczestnicy konkursów za pomocą różnych form przekazu: prac plastycznych, literackich, prac multimedialnych, starali się pokazać świat bez nałogów, ze szczególnym naciskiem na dom wolny od wszelkiego rodzaju używek. W przeglądzie wzięły udział wszystkie szkoły z terenu Gminy Chrzanów oraz pięć przedszkoli.

Z naszej szkoły laureatami przeglądu zostali:

Maja Brzęczek kl.II                    -konkurs plastyczny

Gabriela Czopkiewicz kl.III  – konkurs plastyczny