Podróż do najdalszych zakątków kosmosu | Szkoła Podstawowa nr 5 w Chrzanowie

Podróż do najdalszych zakątków kosmosu

Z życia szkoły Zostaw komentarz

13 listopada 2017r., uczniowie klas 1-5 naszej szkoły mieli okazję przeżyć bliskie spotkanie ze wszechświatem, dzięki wizycie Mobilnego Planetarium ORBITEK. Podczas seansu widzowie udali się w niezwykłą podróż do najdalszych zakątków kosmosu. Uczniowie zwiedzili m.in. Drogę Mleczną, odwiedzili Księżyc, wylądowali na Marsie poznali planety naszego Układu Słonecznego. Zaobserwowali skąd bierze się wschód i zachód Słońca. Na zakończenie każdego pokazu wszyscy mogli się przejechać wirtualną, kosmiczną kolejka górską. Pokazy dostarczyły niezapomnianych przeżyć i wzruszeń, pozwoliły rozbudzić zainteresowania, zaspokoić ciekawość.

Anna Sędzielowska-Wilk

Zostaw komentarz


Silnik: Wordpress - Theme autorstwa N.Design Studio. Spolszczenie: Adam Klimowski.
RSS wpisów RSS komentarzy Zaloguj się