OGÓLNOPOLSKA AKCJA CZYTANIA ZA NAMI | Szkoła Podstawowa nr 5 w Chrzanowie

OGÓLNOPOLSKA AKCJA CZYTANIA ZA NAMI

Z życia szkoły Zostaw komentarz

W czwartek 8 czerwca o 10.00 uczniowie naszej szkoły  przyłączyli się do ogólnopolskiej akcji masowego czytania „Jak nie czytam, jak czytam”. Zebraliśmy  się w wyznaczonym przez szkolnego organizatora miejscu, na naszym pięknym zielonym terenie , aby wspólnie czytać swoje ulubione książki. Głównym celem akcji było bicie rekordu w masowym czytaniu w jednym momencie . Chcieliśmy też pokazać, że dorośli i dzieci czytają, to nie jest nic wstydliwego, że z książką można miło spędzić czas. Ponadto podczas naszego plenerowego spotkania nauczyciele czytali głośno uczniom fragmenty książki Marka Kamińskiego „ Marek – chłopiec, który miał marzenia”. W szkole trwa również do końca roku szkolnego akcja Bookcrossing czyli Uwolnij książkę. Adresowana jest ona do wszystkich , którzy lubią czytać i chcą dzielić się książkami z innymi.

Czerwcowa akcja czytelnicza dla nas wszystkich w szkole to- zabawa w słusznej sprawie.

 

Zostaw komentarz


Silnik: Wordpress - Theme autorstwa N.Design Studio. Spolszczenie: Adam Klimowski.
RSS wpisów RSS komentarzy Zaloguj się