DZIEŃ DZIECKA NA SPORTOWO | Szkoła Podstawowa nr 5 w Chrzanowie

DZIEŃ DZIECKA NA SPORTOWO

Z życia szkoły Zostaw komentarz

6 czerwca 2017 przy pięknej pogodzie odbył się w naszej szkole Piknikowy Dzień Dziecka. Wszystkie dzieci miały okazję rywalizować w zmaganiach sportowo-rekreacyjnych. Nasz szkolny teren zielony jest doskonałym miejscem do zdrowej międzyklasowej rywalizacji. W godzinach od 8.00-10.00  odbył się   Turniej piłki siatkowej dziewcząt kl. 4-6 . Natomiast  uczniowie   kl.1-3  uczestniczyli w X Turnieju Gier i Zabaw Ruchowych. Chłopcy ze starszej grupy wiekowej rozegrali mecz  piłki  ręcznej. W Dniu Dziecka Na Sportowo każdy uczeń otrzymał kiełbaskę  z grilla. Ponadto wspaniała zabawa zakończyła się wręczeniem dyplomów i słodyczy ufundowanych przez Radę Rodziców. Impreza sprawiła dzieciom wiele radości, zabawy i satysfakcji. Zadowoleni z uśmiechem na twarzach wracali do domów. Podsumowany został  także tegoroczny Mam Talent oraz XVI Szkolny Konkurs Recytatorski pod hasłem „Poeci dla dzieci”

I miejsce:

Kinga Korzeniowska – kl. I

Lilianna Jastrzębska – kl. II

Barbara Pałucha – kl. II

Grzegorz Kotrys – kl. III

II miejsce:

Liwia Białogrzywy – kl. III

Aleksandra Maśko – kl. III

Agata Lemańczyk – kl. III

III miejsce:

Natalia Szyndler – Sangueiro – kl. II

Aniela Pawletta – kl. III

 

Zostaw komentarz


Silnik: Wordpress - Theme autorstwa N.Design Studio. Spolszczenie: Adam Klimowski.
RSS wpisów RSS komentarzy Zaloguj się