WYCIECZKA DO STUDIA FILMÓW RYSUNKOWYCH W BIELSKU BIAŁEJ | Szkoła Podstawowa nr 5 w Chrzanowie

WYCIECZKA DO STUDIA FILMÓW RYSUNKOWYCH W BIELSKU BIAŁEJ

Z życia szkoły Zostaw komentarz

Dnia 24 maja uczniowie klasy I, II i III odwiedzili Studio Filmów Rysunkowych w Bielsku – Białej. W trakcie zajęć dzieci poznały kolejne etapy tworzenia filmu animowanego, poszerzyły swoją wiedzę na temat takich pojęć jak: scenariusz filmowy, scenopis, animacja, filmowanie, efekty specjalne i dźwiękowe, projekty komputerowe. Oglądały dekoracje, rekwizyty, projekty postaci i rysunki animacyjne. Wizyta zakończyła się w kinie „Studio” pokazem filmów rysunkowych: „Bolek i Lolek, „Reksio” i „Lis Leon”. Wycieczka wszystkim bardzo się podobała. Uczniowie zadowoleni i pełni wrażeń wrócili do szkoły.

Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa Nr 5 w Chrzanowie.

Zostaw komentarz


Silnik: Wordpress - Theme autorstwa N.Design Studio. Spolszczenie: Adam Klimowski.
RSS wpisów RSS komentarzy Zaloguj się