I runda Wojewódzkiego Projektu Ekologicznego Ekoszkoła 2017r | Szkoła Podstawowa nr 5 w Chrzanowie

I runda Wojewódzkiego Projektu Ekologicznego Ekoszkoła 2017r

sukcesy Zostaw komentarz

17 maja 2017r., nasza szkoła brała udział w finale I rundy Wojewódzkiego Projektu Ekologicznego Ekoszkoła-Ekoprzedszkole 2017, który odbył się w Gminnym Ośrodku Kultury w Borzęcinie. W pierwszym z pięciu etapów Wojewódzkiego Projektu Ekologicznego, którego organizatorami byli-Kuratorium Oświaty w Krakowie,Gminny Ośrodek Kultury w Borzęcinie oraz SP w Borzęcinie Dolnym, rywalizowało 31 zespołów uczniów z „podstawówek”. Uczniowie mieli do napisania test składający się z 30 pytań zamkniętych i otwartych. Pytania dotyczyły wiadomości z ekologii i ochrony przyrody z uwzględnieniem parków krajobrazowych: Parku Krajobrazowego Beskidu Małego i Popradzkiego Parku Krajobrazowego.

NIKOLA PIKUR, AGATA LECHOWSKA oraz DOMINIKA SZWANCYBER to uczennice klasy 6, które reprezentowały naszą szkołę w finale w/w konkursu, zdobywając WYRÓŻNIENIE 🙂 🙂 🙂
Gratulujemy !!!

Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa Nr 5 w Chrzanowie.
 

 


Zostaw komentarz


Silnik: Wordpress - Theme autorstwa N.Design Studio. Spolszczenie: Adam Klimowski.
RSS wpisów RSS komentarzy Zaloguj się