PIĘKNIE ŻYĆ | Szkoła Podstawowa nr 5 w Chrzanowie

PIĘKNIE ŻYĆ

Z życia szkoły Zostaw komentarz

W dniu 10 maja 2017 uczniowie kl.5 i członkowie szkolnego koła PCK wraz z wychowawcą i pedagogiem szkolnym uczestniczyli w II Festiwalu Twórczości Osób Niepełnosprawnych pod hasłem „ Pięknie Żyć ”. Przestrzeń Miejskiego Ośrodka Kultury i Sportu wypełniona była po same brzegi. Prezentacje artystyczne poszczególnych grup wiekowych budziły zachwyt każdego uczestnika spotkania. Tak nie wiele potrzeba, żeby poczuć się ważnym, oczekiwanym, żeby poczuć, że się „ jest ” Kontakt z osobami sprawnymi „inaczej” dostarczył wiele radosnych przeżyć uczniom naszej szkoły.
„Człowiek rodzi się do wzajemnej pomocy ”- Seneka

Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa Nr 5 w Chrzanowie.

Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa Nr 5 w Chrzanowie.

Zostaw komentarz


Silnik: Wordpress - Theme autorstwa N.Design Studio. Spolszczenie: Adam Klimowski.
RSS wpisów RSS komentarzy Zaloguj się