Drużynowy Czwórboj Lekkoatletyczny. | Szkoła Podstawowa nr 5 w Chrzanowie

Drużynowy Czwórboj Lekkoatletyczny.

sukcesy Zostaw komentarz

W dniu 16.05.2017 odbyły się zwody międzyszkolne w Drużynowym Czwórboju Lekkoatletycznym. Naszą szkołę reprezentowała drużyna dziewcząt w składzie:Oliwia Łagan, Martyna Chmielowska, Agata Lechowska, Alicja Gumkowska oraz Natalia Brzęczek i drużyna chłopców w składzie:Aleksander Radosz, Mateusz Gawin, Dawid Płoszczyca, Michał, Pękacki, Mateusz Smolik oraz Nikodem Kawka. Do zawodów przystąpiło 6 drużyn reprezentujących Szkoły Podstawowe z Chrzanowa. Zawodnicy rywalizowali w następujących konkurencjach Lekkoatletycznych: skok w dal, rzut piłeczką palantową, biegi na 60 m oraz 600m dziewczęta i 1000m chłopcy. Po rozegraniu wszystkich konkurencji drużyna dziewcząt zajęła I miejsce zdobywając 1015pkt i uzyskała prawo reprezentowania Miasta Chrzanów w zawodach na szczeblu powiatowym, natomiast chłopcy zajęli miejsce 6 zdobywając 555pkt. Na indywidualne wyróżnienie zasłużyła Oliwia Łagan, która zajęła I miejsce w klasyfikacji indywidualnej dziewcząt zdobywając 294pkt.
W zawodach Powiatowych, które odbyły się 19.05.2017 Nasze dziewczęta również pokonały rówieśniczki reprezentujące najlepsze szkoły w Powiecie Chrzanowskim. uzyskały drużynowo jeszcze wyższy wynik i uzyskały 1101 pkt. Najlepszą zawodniczka została ponownie Oliwia Łagan z wynikiem 305pkt. Druzyna uzyskała tym samym prawo reprezentowania Powiatu Chrzanowskiego w zawodach na szczeblu półfinałów wojewódzkich.
Niestety Nasza drużyna nie weźmie udziału w w/w zawodach ze względu na udział dziewcząt w wycieczce szkolnej odbywającej się w czasie rozgrywania zawodów.

Zostaw komentarz


Silnik: Wordpress - Theme autorstwa N.Design Studio. Spolszczenie: Adam Klimowski.
RSS wpisów RSS komentarzy Zaloguj się