Dzień Europy | Szkoła Podstawowa nr 5 w Chrzanowie

Dzień Europy

Z życia szkoły Zostaw komentarz

Jak co roku w naszej szkole obchodzimy Dzień Europy. I tym razem uczniowie wraz z wychowawcami udali się w Podróż po Europie. W każdej klasie można było obejrzeć namiastkę następujących państw europejskich: Francja, Hiszpania, Grecja, Włochy, Portugalia i Polska. W każdej sali odbyły się prezentacje tych państw i degustacja potraw. Z tej okazji odbył się również konkurs Quiz Wiedzy o Europie dla klas IV-VI. Młodsi uczniowie natomiast wzięli udział w przedstawieniu z elementami języka angielskiego: The Legend of King Krak and Wawel Dragon, które przygotowali uczniowie uczęszczający na koło językowe. W tym dniu uczniowie realizowali projekt Europe Day zarejestrowany na platformie E-twinning we współpracy z hiszpańską szkołą w Ceip Saint Cristobal. Uczniowie tamtej szkoły również wzięli udział w naszym projekcie. Dzięki platformie e-twinning mogliśmy wymienić się reportażem i doświadczeniami.

 

Zostaw komentarz


Silnik: Wordpress - Theme autorstwa N.Design Studio. Spolszczenie: Adam Klimowski.
RSS wpisów RSS komentarzy Zaloguj się