BAL KARNAWAŁOWY | Szkoła Podstawowa nr 5 w Chrzanowie

BAL KARNAWAŁOWY

Z życia szkoły Zostaw komentarz

Karnawał to fantastyczny czas nie tylko dla dorosłych, ale i dla dzieci.

W pierwszym tygodniu lutego w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa. Uczniowie bawili się w dwóch grupach wiekowych kl. I – III i kl. IV – VI. Członkowie Samorządu Uczniowskiego zadbali o to, by piękny i kolorowy wystrój sali zachęcał do karnawałowych szaleństw. Bal poprowadził profesjonalny Wodzirej, który przez cały czas zagrzewał uczniów do wspólnej zabawy. Były korowody, kółeczka i tańce w parach. Zabawę urozmaiciły konkursy, które jak zwykle cieszyły się ogromną popularnością.  Humor dopisywał wszystkim uczestnikom balu. Skoczna muzyka zachęcała do tańca nawet tych najbardziej wstydliwych uczniów. Atmosfera pod sceną muzyczną była fantastyczna. Dzieci chętnie śpiewały muzyczne hity. Impreza była okazją do spędzenia czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa dała wiele radości wszystkim uczestnikom. Uczniowie wrócili do domu bardzo zadowoleni i pełni wrażeń.

Zostaw komentarz


Silnik: Wordpress - Theme autorstwa N.Design Studio. Spolszczenie: Adam Klimowski.
RSS wpisów RSS komentarzy Zaloguj się