Powiatowy Festiwal Kultury Młodzieży Szkolnej | Szkoła Podstawowa nr 5 w Chrzanowie

Powiatowy Festiwal Kultury Młodzieży Szkolnej

Kronika 2009/2010 Zostaw komentarz

Dnia 21 kwietnia 2010r. w Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie odbył się Przegląd Form Muzycznych w ramach Powiatowego Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej. Organizatorami przeglądu był Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Trzebini oraz Miejski Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Chrzanowie.

W przeglądzie udział wzięło 305 uczestników ze szkół całego Powiatu Chrzanowskiego. Jedną z uczestniczek Festiwalu była uczennica kl.II naszej szkoły – Julia Jońca, która za wykonanie piosenki pt. „Piosenka drewnianych lalek” zdobyła I miejsce /wg kryteriów MDK w Trzebini – Wyróżnienie I stopnia/. Julię przygotowała do konkursu Pani Dyrektor – Monika Doległo – Furgał.

Jeden komentarz do “Powiatowy Festiwal Kultury Młodzieży Szkolnej”

  1. admin Says:

    piękna zdolna ma talent

Zostaw komentarz


Silnik: Wordpress - Theme autorstwa N.Design Studio. Spolszczenie: Adam Klimowski.
RSS wpisów RSS komentarzy Zaloguj się