Zabawa z nauką | Szkoła Podstawowa nr 5 w Chrzanowie

Zabawa z nauką

Z życia szkoły Zostaw komentarz

Uczniowie klas – czwartej i piątej wraz z Wychowawcami p. Anną Sędzielowską – Wilk oraz p. Danutą Podhalańską, uczestniczyli w zwiedzaniu  interaktywnej wystawy „Zabawy z nauką” w oddziale wystaw czasowych Domu Urbańczyka. Dzieci na przygotowanych ponad 20. modelach z uśmiechami na twarzach i zaciekawieniem w oczach, samodzielnie wykonywały różne doświadczenia, bawiąc się i ucząc jednocześnie. Utwierdziły się w przekonaniu, że poznawanie praw Natury jest bardzo fascynującą przygodą.

[gallerycolumns=”4″]

3 komentarze do “Zabawa z nauką”

  1. Adamek KoxUU Says:

    ale Koło krsystiana wyszłem :PP

  2. Adamek KoxUU Says:

    na ostatnim

  3. Chrzanowianka :) Says:

    A mnie nie bylo 🙁

Zostaw komentarz


Silnik: Wordpress - Theme autorstwa N.Design Studio. Spolszczenie: Adam Klimowski.
RSS wpisów RSS komentarzy Zaloguj się