Grudzień, 2016 | Szkoła Podstawowa nr 5 w Chrzanowie

Nowy Rok 2017

Bez kategorii, Z życia szkoły Komentarze (0) »

serce2

SERDECZNE PODZIĘKOWANIA DLA WSZYSTKICH, KTÓRZY WZIĘLI UDZIAŁ W AKCJI CHARYTATYWNEJ „SZLACHETNA PACZKA”

Zespół ”Szlachetnej Paczki”, napisał do Nas :

Drodzy Darczyńcy,

Cieszymy się, że razem z nami zmieniacie świat na lepsze!

Miłość wyrażana jest poprzez wrażliwość na drugiego człowieka. Darczyńcy SZLACHETNEJ PACZKI dodatkowo okazują ją w prezencie, który trafia prosto w serca rodziny. Sami wiemy, jak się czujemy, gdy ktoś pomaga spełnić nasze marzenia, zwłaszcza kiedy wydają się nierealne.

Cieszymy się, że jesteście częścią tej radości, którą przeżywała obdarowana rodzina podczas dostarczenia Paczki.

Wolontariusz, który opiekował się rodziną (oznaczonej numerem SLA II-2486-547687), chciał przekazać kilka słów od siebie.

Relacja ze spotkania z rodziną przy wręczeniu paczki.

Państwo Joanna i Józef nie posiadali się ze szczęścia i wzruszenia. Największym szczęściem było drewno na opał, a widząc paczki pełne prezentów pan Józef nie powstrzymał łez. Pani Joanna powiedziała zszokowana, że zawartości paczek znacznie przekroczyły ich oczekiwania. Nigdy nie spodziewali się, że mogą otrzymać tak dużo. Wzruszona pani Joanna trzęsącymi się dłońmi podała napisane własnoręcznie podziękowanie dla Darczyńców.
Co chce przekazać Wam wolontariusz:
Dziękuję za profesjonalną, pełną zaangażowania współpracę. Za włożone serce                 i perfekcyjne przygotowanie PACZKI! Radością jest współpraca z tak wspaniałym Darczyńcą – SP5 w Chrzanowie. Serdecznie pozdrawiam i życzę  dużo sukcesów i wyzwań w nadchodzącym Nowym Roku!
Co chce powiedzieć od siebie rodzina:
„Z całego serca dziękujemy!!!”

Szlachetna Paczka

Bardzo serdecznie dziękujemy Wszystkim,

którzy włączyli się do akcji, za dobre serca i okazaną pomoc.

Szkoła Podstawowa Nr 5 w Chrzanowie.

Anna Sędzielowska – Wilk i Marta Wind

ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA 2016

Kochani,

WIGILIJNY WIECZÓR …                 CHOINKA

Wigilijny wieczór, opłatek na stole,

Zapach potraw wśród płonących świec,

Betlejemska gwiazdka mruganiem wesołym

Niesie ziemi swą niebiańską pieśń.

Bóg Miłością dusze rozświetla

I opłatek błogosławi biały,

Wlewa pokój w nasze serca

Narodzony dzisiaj Jezus mały.

Niechaj ziemię rozśpiewa kolęda,

Każdy dom i każdego z nas,

Niechaj Piękne Bożonarodzeniowe Święta

Niosą wszystkim betlejemski blask.

Zdrowych, Wesołych Świąt, życzą:

Dyrektor Szkoły mgr Monika Doległo i Grono Pedagogiczne.

Zwierzaki :)

dyp

Bezpieczna plus-„Bezpieczeństwo z prądem”

W ramach programu Bezpieczna +, dzieci z klasy 6 oraz z klas 1-3, podczas zajęć świetlicowych, miały zajęcia dotyczące „Bezpieczeństwa z prądem”. Uczniowie klasy 6, na lekcję przyrody, wykonali obwody elektryczne oraz  plakaty: „Jak bezpiecznie korzystać z urządzeń elektrycznych”. W dobie XXI wieku, wszelkie multimedia oraz „dobrodziejstwa” nowoczesnej techniki są zasilane prądem. W związku z tym, już najmłodsze dzieci, powinny znać czynności, które zapewnią im bezpieczeństwo w korzystaniu z prądu elektrycznego.

WP_20161219_008