Listopad, 2016 | Szkoła Podstawowa nr 5 w Chrzanowie

„Szlachetna Paczka”

Szanowni Rodzice, Uczniowie.

Klub Wolontariusza SP5, ma zaszczyt włączyć się do pięknej, wzniosłej akcji charytatywnej –

„SZLACHETNA PACZKA”.

„Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego”.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą wspólnie z nami nieść Mądrą Pomoc. Dołożymy wszelkich starań, by Rodzina, której chcemy pomóc, która każdego dnia walczy o lepsze jutro, otrzymała nadzieję i inspirację do samodzielnego poradzenia sobie w życiu.

Przygotowywana przez nas paczka to coś więcej niż pomoc. To znak, że potrzebujący są dla kogoś ważni i że jest ktoś, kto w nich uwierzył po to, aby oni potrafili uwierzyć w siebie.

Wszelkie informację o wybranej przez nas Rodzinie, znajdują się na głównej tablicy informacyjnej  na parterze szkoły. Oraz u opiekunów Szkolnego Klubu Wolontariusz SP 5, p.Anny Sędzielowskiej -Wilk i p. Marty Wind.

Zapraszamy 🙂

Szlachetna paka

„Góra Grosza”

Wolontariusze Szkolnego Klubu Wolontariusza SP5 wraz z Samorządem Uczniowskim,

zapraszają wszystkich Uczniów do włączenia się do akcji charytatywnej „Góra Grosza.”

Zapraszamy  🙂

Szczegóły akcji na plakacie.

g

XV GMINNY PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI PROFILAKTYKI UZALEŻNIEŃ –

16 listopada w Zespole Szkół nr 1 w Chrzanowie odbyło się  podsumowanie XV Gminnego Przeglądu Twórczości Profilaktyki Uzależnień pod hasłem: „Wyloguj się do życia – bądź wolny od nałogów!”. W przeglądzie wzięły udział wszystkie szkoły z terenu naszej gminy. Napłynęło 236 prac plastycznych, 45 multimedialnych i 51literackich.

Wśród laureatów znaleźli się uczniowie Naszej szkoły.

Konkurs rysunkowy

Olaf Paryło kl. I

Aleksandra Maśko kl. III

Weronika Nowotarska kl. IV