Maj, 2013 | Szkoła Podstawowa nr 5 w Chrzanowie

Sukcesy w konkursach

Stypendiada Wczesnoszkolna

Uczniowie klasy trzeciej pod kierunkiem p. Agaty Kukiełki wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie „Stypendiada Wczesnoszkolna” zorganizowanym przez Firmę Edukacyjną Orzeł.

W konkursie czytelniczym „Bądź czytelny” wyróżnienie zdobyła Kamila Siemek.

XV Powiatowy Festiwal Kultury Młodzieży Szkolnej

22 kwietnia w Trzebińskim Centrum Kultury odbył się przegląd Form Muzycznych         w ramach XV Powiatowego Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej. Organizatorem Festiwalu był Młodzieżowy Dom Kultury w Trzebini. W przeglądzie wzięło udział 206 uczestników -soliści, duety, zespoły wokalne, wokalno – taneczne, wokalno – instrumentalne.

W kategorii klas IV-VI wyróżnienie II stopnia zdobyła Gabriela Kula kl. IV przygotowana pod kierunkiem p. Małgorzaty Jakubiak.

XV Gminne Święto Wiosny

Dnia 8 maja w Szkole Podstawowej w Balinie odbył się XV Gminny Konkurs Recytatorski pod hasłem „Z wierszem w marzeń świat”.

W kategorii klas I-III wyróżnienie zdobyli:

Karolina Chlebda kl. I – przygotowana pod kierunkiem p. Małgorzaty Jakubiak

Michał Pękacki kl II – przygotowany przez p. Ewę Chrząścik

Kamila Siemek kl .III – przygotowana pod kierunkiem p. Agaty Kukiełki.

W kategorii klas IV-VI:

I miejsce zajęła Natalia Gędłek kl V

II miejsce zajęła Elżbieta Pawletta kl. VI

Wyróżnienie zdobyła Paulina Deluga kl. VI

Uczennice do konkursu przygotowała p. Danuta Podhalańska.