Kwiecień, 2013 | Szkoła Podstawowa nr 5 w Chrzanowie

WIOSENNA WIELKANOC

Święto Zmartwychwstania Pańskiego to dla każdego człowieka czas szczególny. Czas zadumy nad ludzkim życiem, nad przemijaniem, to także czas nadziei. W tym roku radosne świętowanie przygotowali dla wszystkich uczniowie pod okiem Pani Justyny Pawletty, która w zręczny sposób wprowadziła nas w atmosferę tych najważniejszych świąt.

Wierszem  i piosenką dzieci z naszej szkoły próbowały także przywitać wiosnę, której nie spieszno w tym roku. Przepiękna kolorowa dekoracja dodawala uroku i nastrajała do wesołego świętowania.

Radosnym akcentem było również rozstrzygnięcie konkursu poetyckiego dla klas IV-VI

zorganizowanego z okazji jubileuszu naszej szkoły pod hasłem  „Z całego serca życzę Ci”.

Wśród nagrodzonych znaleźli się:

I miejsce-Julia Jońca klasa V

I miejsce-Zuzanna Smolik klasa V