Sierpień, 2012 | Szkoła Podstawowa nr 5 w Chrzanowie

Zakończenie roku szkolnego 2011/12

Kronika 2011/2012 Komentarze (0) »

29 czerwca nadszedł wyczekiwany przez wszystkich uczniów dzień zakończenia roku szkolnego. Podczas uroczystej akademii Pani Dyrektor Monika Doległo-Furgał wspólnie z Przewodniczącą Rady Rodziców Panią Bożeną Bujak wręczyła nagrody książkowe uczniom wyróżniającym się w nauce.
Klasa I – Hanna Kula, Martyna Chmielowska , Zuzanna Bąk, Oliwia Łagan, Jagoda Mąsior, Agata Lechowska, Michał Pękacki, Dominika Szwancyber, Kinga Kawka, Nikola Pikur.
Klasa II – Kamila Siemek, Weronika Korościk, Anna Kucia, Liwia Pędziwilk, Weronika Kucharska, Weronika Grelak, Szymon Cabała.
Klasa III-Tomasz Nykiel, Oliwia Tadeusz, Kacper Lebiedzki, Gabriela Kula, Kacper Imiołek, Klaudia Łagan..
Klasa IV- Julia Jońca, Zuzanna Smolik, Weronika Sermak.
Klasa V – Szymon Warszawski, Piotr Urbańczyk, Paulina Deluga, Filipina Harzowska.
Uczniowie klasy szóstej Weronika Kraus i Kacper Gacia zaprezentowali swoje umiejętności muzyczne.
Pani Danuta Podhalańska podsumowała Ogólnopolski Konkurs Historyczny. Dyplom i nagrodę książkową otrzymała za najlepszy wynik Paulina Deluga.
Pani Anna Sędzielowska – Wilk wręczyła nagrody laureatom konkursu przyrodniczego.
Na zakończenie spotkania Pani Dyrektor życzyła wszystkim, by nadchodzące wakacje były spokojne i pełne niezapomnianych wrażeń.