Lipiec, 2012 | Szkoła Podstawowa nr 5 w Chrzanowie

Pożegnanie klas VI

28 czerwca odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia z okazji pożegnania uczniów klasy szóstej.
Uroczystość tę uświetnili swą obecnością :
Naczelnik Wydziału Edukacji – Pan Tadeusz Kołacz,
Prezes ZNP- Pani Małgorzata Jarczyk,
Przewodnicząca Rady Rodziców- Pani Bożena Bujak.
Pani Dyrektor Monika Doległo- Furgał gratulowała szóstoklasistom osiągniętych efektów nauczania, życzyła powodzenia w nowej szkole, mobilizowała do jeszcze większej wytrwałości w dążeniu do osiągnięcia sukcesów. Wraz z Panem Tadeuszem Kołaczem wręczyła uczniom wyróżniającym się w nauce świadectwa
z wyróżnieniem, złote tarcze oraz nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców.
Wśród tegorocznych absolwentów wyróżnili się: Łukasz Baran, Katarzyna Caban, Kacper Gacia, Weronika Kraus, Kornelia Panek – Hawrot, Dominika Słowik.
Tytuł Absolwenta Roku otrzymała Weronika Kraus. Najlepszym sportowcem została Katarzyna Caban. Najlepszym czytelnikiem został Cyprian Żak. W trakcie akademii uczniowie klasy szóstej przekazali sztandar szkoły uczniom klasy piątej i złożyli uroczyste ślubowanie. Żegnając się ze szkołą zaprezentowali przygotowany wspólnie z wychowawczynią p. Martą Wind program artystyczny.
W piosenkach na znane melodie wspominali czas spędzony
w szkole podstawowej. Podziękowali nauczycielom za ich wieloletni trud, opiekę, wiedzę przekazywaną w czasie 6 letniej edukacji. Uczniowie klasy piątej żegnając swoich starszych kolegów wręczyli im pamiątkowe upominki i zaprezentowali swój program artystyczny przygotowany pod kierunkiem p. Justyny Smolany.