Kwiecień, 2012 | Szkoła Podstawowa nr 5 w Chrzanowie

Wiosna kulturalna

Kronika 2011/2012 Komentarze (0) »

WITAJ WIOSNO!!!

Wszakże jedna jaskółka nie czyni wiosny, ale jeden niepowtarzalny występ uczniów naszej szkoły sprawił, że na dobre w murach Szkoły Podstawowej nr 5 w Chrzanowie zawitała wiosna. Przy dźwiękach radosnej muzyki, przy słowiczym śpiewie dziewcząt i chłopców zagościła u nas pani Wiosna. Ożywiła przyrodę, przebudziła zwierzęta, rozśpiewała las i całą salę gimnastyczną. Wspaniały występ uczniów klasy 3, a także kilku przedstawicieli klasy 1 uświetnił w naszej szkole pierwszy Dzień Wiosny.
Wraz z otaczającą przyrodą także i my rozpoczęliśmy nowy wiosenny sezon nauki, zabawy i owocnej pracy.
Dlatego cieszmy się i radujmy.

Punktem kulminacyjnym występów było rozdanie licznych nagród dla zwycięzców konkursu recytatorskiego, plastycznego
i organizowanego przez SKO.