Wrzesień, 2011 | Szkoła Podstawowa nr 5 w Chrzanowie

II Powiatowy Konkurs Ekologiczny

Kronika 2011/2012 Komentarze (0) »

Dnia 10 września 2011r., uczniowie naszej Szkoły pod opieką p. Anny Sędzielowskiej -Wilk uczestniczyli w „Dniu otwartych drzwi – Ciepła sobota z Dalkią”. Dzieci zwiedzały ciepłownię „Południe” wraz z przewodnikiem, dowiedziały sie jak dostarczana jest energia cieplna, mogły zajrzeć do palącego sie kotła, porozmawiać ze specjalistami, a ponad to poznały zasady pierwszej pomocy. Czworo uczniów klasy szostej ; Łukasz Baran, Kacper Gacia, Weronika Kraus oraz Paweł Nowotarski w tym dniu, zmagali się po wczesniejszych eliminacjach – w finale II Powiatowego Konkursu Ekologicznego. Uczniowie Ci zdobyli II miejsce. Emilia Kafara oraz Dominika Słowik zostały laureatkami w quizie na temat sposobu oszędzania energii.

Kronika 2010/2011

Kronika 2010/2011 Komentarze (0) »